صرافی ایرن

شرکت تضامنی قاضی زاده اسلامی و شرکا
ارائه خدمات ارزی با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
شماره ثبت: ۴۷۷۷۹۹ شماره مجوز بانک مرکزی: ۳۲۵۳۹۶ شماره مجوز کانون صرافان: ۱۷۱۲

حضور نیروهای پلیس در سبزه‌میدان،‌ منوچهری و پاساژ افشاری/هیچ دلالی اجازه فعالیت ندارد

طلانیوز:سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت با بیان اینکه نیروهای پلیس در مناطق سبزه‌میدان، منوچهری و پاساژ افشاری حضور دارند، گفت: باتوجه به اینکه دلار تا سقف ۵ هزار دلار عرضه می‌شود، صف‌های طولانی در مقابل صرافی‌ها ایجاد شده است.

سرهنگ موقوفه‌ای (سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت) درباره حضور نیروهای پلیس در محدوده خیابان فردوسی گفت: از تاریخ بیست و پنجم بهمن‌ماه که ۹۰ نفر از دلالان ارز دستگیر شدند، نیروهای پلیس در مناطق میدان سبزه‌میدان، منوچهری و پاساژ افشاری همچنان حضور دارند و اجازه فعالیت به دلالان نمی‌دهند.

او با بیان اینکه در این مناطق ایستگاه‌های پلیس مستقر شده است، خاطرنشان کرد: از بیست و پنجم بهمن‌ماه تاکنون اجازه ندادیم دلالان در این مناطق دوباره فعالیت خود را از سر بگیرند. حضور نیروهای پلیس تا پایان سال ادامه خواهد داشت. البته شاید در سال جدید هم بازهم نیروهای پلیس برای جلوگیری از حضور دلالان در این منطقه حضور داشته باشند.

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت گفت: در حال حاضر صرافی‌ها تا سقف ۵ هزار دلار عرضه می‌کنند از همین رو صف‌های طولانی در مقابل صرافی‌ها ایجاد شده است. خوشبختانه دلالان در حال حاضر در این مناطق حضور ندارند و اگر هم باشند خرده‌دلالانی هستند که پلیس به آنها تذکر می‌دهد.

سرهنگ موقوفه‌ای خاطرنشان کرد: ماموران لباس شخصی نیز در این مناطق حضور دارند و اگر دلالی بخواهد در این منطقه فعالیت کند با او برخورد کرده و تذکر می‌دهند.

منبع: ایلنا